#shotonsmartphone

W grupie siła!

Unsplash NeONBRAND

Jak nauczyć się filmować smartfonem? Jak tym samym smartfonem zrobić dobre zdjęcie? Który smartfon wybrać i jakie aplikacje są najlepsze? Do czego służą te wszystkie ustawienia? Mnóstwo pytań, szczególnie tych ze słowem "smartfon" w tle, prawda? Dokładnie takie pytania zaprzątają także moją głowę. I wiesz co? Chyba potrafię ci pomóc albo przynajmniej znam miejsce, którego podświadomie szukasz.

Tym miejscem jest założona przeze mnie na Facebooku grupa pasjonatów mobilnego wideo i fotografii. Działająca pod nazwą „Mobilne wideo i fotografia | #shotonsmartphone” społeczność w zamierzeniu ma być przystanią dla ludzi, którzy interesują się światem mobilnych technologii z naciskiem na robienie zdjęć i filmowanie. Sieci społecznościowe mają to do siebie, że pozwalają skrócić dystans między użytkownikami, wydają się wręcz idealnym miejscem do poszukiwania ludzi o podobnych zainteresowaniach lub dzielących tę samą pasję. Co może być lepsze dla pasjonata mobilnego wideo i fotografii od spotkania ludzi podobnych sobie? Interesujące dyskusje, zdobywanie wiedzy, dzielenie się doświadczeniem i poznawanie ciekawych osób – tak to widzę.

Nie ukrywam, że tym, na czym zależy mi najbardziej, jest zbudowanie silnej, aktywnej i wspierającej się polskiej społeczności fanów mobilnej fotografii i wideo. Nie ma chyba nic piękniejszego od dzielenia pasji z ludźmi, którzy darzą ją takim samym uczuciem, którzy poświęcają każdą wolną chwilę na doskonalenie swojego warsztatu i przede wszystkim chcą dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Obecnie w ramach grupy prowadzę jeden stały cykl pod nazwą MobileNews, w którym publikuję subiektywny wybór znalezionych w sieci ciekawych informacji prasowych dotyczących rynku smartfonów. Grupa jest też miejscem, gdzie publikowane są warte uwagi produkcje wideo i fotografie. Bardzo zależy mi na tym, żeby to miejsce żyło, dlatego fakt, że zechcesz dołączyć do naszej społeczności i wzbogacić ją swoją aktywnością, będzie, nie boję się tego napisać wprost – czymś wspaniałym!

Przekonuje cię ta wizja? Jeśli trafiłeś tu przez wyszukiwarkę, mogę napisać: dzięki ci, o wielki Google, za tego człowieka, szukałem kogoś takiego jak on! Od naszego spotkania dzieli nas już tylko jeden mały krok. Przejdź na stronę grupy na Facebooku, kliknij „Dołącz” i stań się częścią wyjątkowej społeczności.

Do zobaczenia!

PS Znasz kogoś, kto również zainteresowany jest omawianą tematyką? Jego też zaproś do grupy!

#shotonsmartphone

Interesujesz się mobilnym wideo i fotografią? Świetnie! Tak się składa, że ja również :) Zerknij na poniższe artykuły, myślę że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Po lekturze koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu lub wyślij do mnie wiadomość e-mail, będzie mi bardzo miło!