Smartwideo - ebook

"Smartwideo, czyli jak sprytnie filmować smartfonem" z całą pewnością nie jest pierwszym polskim ebookiem poświęconym tematyce filmowania smartfonami, ale... najprawdopodobniej jest pierwszą, darmową publikacją tego typu. Omawiam w nim techniki sprytnego wykorzystywania telefonu komórkowego jako funkcjonalnego i użytecznego narzędzia do nagrywania wideo. Nie znajdziesz tu wiedzy tajemnej, nie skupiam się też na omawianiu zaawansowanych technik (od tego jest kanał na YouTube, zapraszam!) - to podręcznik jak to zwykło się mawiać "dla przeciętnego Kowalskiego", który chciałby bardziej świadomie nagrywać wideo z wakacji lub rodzinnych imprez robiąc to szybko i wydajnie przy zastosowaniu wskazówek ułatwiających cały proces.

Z uwagi na różne czynniki data premiery nie jest konkretnie sprecyzowana dlatego warto już dziś zapisać się do newslettera i spokojnie oczekiwać na informację o wydaniu :)


#shotonsmartphone

Interesujesz się mobilnym wideo i fotografią? Świetnie! Tak się składa, że ja również :) Zerknij na poniższe artykuły, myślę że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Po lekturze koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu lub wyślij do mnie wiadomość e-mail, będzie mi bardzo miło!

Zobacz inne artykuły z tej kategorii