Smartletter - newsletter

Zapisz się na newsletter

Smartletter to newsletter dla pasjonatów mobilnego wideo i fotografii. W jego treści znajdziesz przede wszystkim przegląd aktualności i ciekawostek związanych rynkiem mobilnym. Tylko to co ważne i interesujące, do tego wprost na Twoją skrzynkę e-mail! Subiektywy i redagowany przez pasjonata takiego jak Ty - bo skoro czytasz te słowa to z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę założyć, że też żyjesz tym co dzieje się w świecie mobilnej fotografii i wideo.

Już tylko jeden mały krok dzieli Cię od dołączenia do grona subskrybentów, skorzystaj z poniższego formularza.

Poza przeglądem aktualności ze stron tematycznych za pośrednictwem newslettera poinformuję Cię również kiedy na mój kanał na YouTube trafi film związany z tematyką mobilnego filmowania i fotografii. Podobnie będę czynił też za każdym razem kiedy wpis o takiej tematyce pojawi się na blogu. Za każdym razem wysyłana wiadomość będzie zawierała większą ilość treści - też nie lubię spamu więc możesz spać spokojnie - nie będę non stop o sobie przypominał.


#shotonsmartphone

Interesujesz się mobilnym wideo i fotografią? Świetnie! Tak się składa, że ja również :) Zerknij na poniższe artykuły, myślę że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Po lekturze koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu lub wyślij do mnie wiadomość e-mail, będzie mi bardzo miło!