Marcin Plewa #shotonsmartphone (YouTube) Marcin Plewa #shotonsmartphone (YouTube)

Mobilne wideo i fotografia

Cześć! Nazywam się Marcin Plewa i odkąd tylko pamiętam mam bzika na punkcie filmowania i fotografowania smartfonami. Skoro spotykamy się tutaj to znaczy, że mamy dużo wspólnego i… bardzo mnie to cieszy! Zapraszam do lektury.

Na początek zacznij od historii mobilnej kinematografii – to według mojej wiedzy najobszerniejszy tekst tego typu w polskiej sieci, a być może nawet w całym internecie.

Zanim podekscytowany możliwościami jakie daje nam obecnie technologia zaczniesz szukać odpowiedzi na odwieczne pytanie który smartfon jest najlepszy do filmowania lub fotografowania przeczytaj moje rozważania na ten temat. Myślę, że pomogą one należycie podejść do tego zagadnienia i skupić się na tym co najważniejsze. Ciekawym uzupełnieniem i motywacją powinna być także lektura tekstu o filmie nagranym smartfonem, który… trafił na Netflixa i to już w 2019 roku!

Następnie czas przyjrzeć się podstawom sztuki filmowania i fotografii. W dalszej kolejności na pewno będziesz zastanawiać się nad tym co jeszcze warto wiedzieć i tutaj z pomocą przyjdzie mój inny tekst, w którym dzielę się spostrzeżeniami dotyczącymi tego co chciałbym wiedzieć zaczynając swoją smartfonową przygodę.

Idąc dalej warto pochylić się także nad zagadnieniami związanymi z rozpoczynaniem czegokolwiek i wyrabianiem dobrych nawyków. Podejrzewam, że kroczymy tą samą drogą dlatego myślę, że większość rzeczy z którymi przyszło mi się borykać będzie dobrze znanych także Tobie.

No i mając za sobą taki wstęp pozostaje przejść na YouTube i zasubskrybować mój kanał – będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz towarzyszyć mi we wspólnej drodze odkrywania możliwości jakie dają nam układy optyczne współczesnych smartfonów.

Do zobaczenia!

PS Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych filmach i artykułach na blogu zapisz się na newsletter – dzięki niemu będziesz ze wszystkim na bieżąco i nic Cię nie ominie.