Marcin Plewa

Marcin Plewa (13)

Ciekawy świata facet, gaduła, youtuber. Namawiali mnie, żebym spróbował przygody z wideo… więc spróbowałem. Na YouTube w ramach serii #shotonsmartphone odkrywam tajniki tworzenia wideo na urządzeniach mobilnych.

WebShows - recenzja książki Krzysztofa Gonciarza

0

Nauka większości rzeczy ma z reguły dwa oblicza. Pierwsze, z mojej perspektywy bardziej atrakcyjne, czyli praktyka i drugie do bólu nudne, nieintuicyjne i nieatrakcyjne, zwane teorią. O ile w jakimś stopniu obie te rzeczywistości mogą funkcjonować w oderwaniu od siebie, o tyle lepiej żadnej z nich nie zaniedbywać.

Najlepsze aplikacje do filmowania smartfonami

0

Przygodę z mobilnym filmowaniem dobrze rozpocząć od wyboru właściwej aplikacji. Sprawa nie jest taka oczywista jak mogłoby się wydawać gdyż oprogramowanie dostarczane przez producentów telefonów nie pozwala na pełne wykorzystanie możliwości technicznych montowanych w tych urządzeniach sensorów optycznych.

Jak zostałem fanem Yerba Mate

0

Moja przygoda z Yerba Mate zaczęła się dość nagle i dość przypadkowo. Zanim poznałem ostrokrzew paragwajski (tak również określa się Yerba Mate) eksperymentowałem z kawą i energetykami.

#shotonsmartphone

Interesujesz się mobilnym wideo i fotografią? Świetnie! Tak się składa, że ja również :) Zerknij na poniższe artykuły, myślę że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Po lekturze koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu lub wyślij do mnie wiadomość e-mail, będzie mi bardzo miło!

Zobacz inne artykuły z tej kategorii