Marcin Plewa

Marcin Plewa (15)

Ciekawy świata facet, gaduła, youtuber. Namawiali mnie, żebym spróbował przygody z wideo… więc spróbowałem. Na YouTube w ramach serii #shotonsmartphone odkrywam tajniki tworzenia wideo na urządzeniach mobilnych.

Biurko regulowane - kaprys czy realna potrzeba?

0

Nawet nie pamiętam, kiedy dokładnie po raz pierwszy usłyszałem o czymś takim, jak biurko elektryczne z regulacją wysokości blatu. Nie pamiętam nawet, jak długo dojrzewałem do decyzji o zakupie takiego dla siebie. Czegoś jednak jestem pewien - to jedna z tych rzeczy, o których nie wiesz, jak bardzo jest Ci potrzebna, dopóki… nie zaczniesz jej używać. 

Filtr szary (ND) - jedyna rzecz, którą musisz mieć filmując smartfonem

0

Znacie te historie w stylu „chciałbym to wiedzieć, kiedy zaczynałem”? To właśnie jedna z nich i nie ma w tym stwierdzeniu ani krzty przesady. To nie jest też jeden z tych podstępnych trików na szybkie przyciągnięcie uwagi i sprowokowanie do wizyty na blogu. Naprawdę chciałbym wiedzieć o tym, o czym Ty zaraz przeczytasz, kiedy zaczynałem swoją przygodę z filmowaniem.

#shotonsmartphone

Interesujesz się mobilnym wideo i fotografią? Świetnie! Tak się składa, że ja również :) Zerknij na poniższe artykuły, myślę że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Po lekturze koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu lub wyślij do mnie wiadomość e-mail, będzie mi bardzo miło!